Hastane odasında ölü bulunan Selen hemşirenin son görüntüsü ortaya çıktı

İstanbul Beylikdüzü’nde özel bir hastanede hemşire Selen Bilgin (24) geçtiğimiz hafta ölü bulundu.

Bir hastanede hemşire olarak çalışan Bilgin, başka bir özel hastanenin yoğun bakımında kalan dedesinin yanına refakatçi olarak gitti. İddiaya göre hastanenin yoğun bakım doktoru olan F.A. ile hemşire Selen Bilgin’in bir süredir arkadaş oldukları öğrenildi.

Genç hemşire Selen Bilgin, pazartesi sabaha karşı hastanedeki bir odada hareketsiz şekilde bulundu. Hemşire Bilgin, hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İLAÇ DOKTORUN CEBİNDEN ÇIKTI

Şüpheli olarak değerlendirilen ölüm için başlatılan soruşturma kapsamında cumhuriyet savcısı olay yerinde inceleme yaptı. Selen Bilgin’in koluna enjekte edildiği iddia edilen ilaç odada bulunamadı. Yapılan incelemenin ardından ilacın ampulü doktor F.A.’nın cebinde bulundu.

“SABAH SELEN’İN YÜZÜ MORARMIŞTI”

İfadesi alınan doktor F.A., Selen Bilgin ile arkadaş olduklarını ve aralarında ilişki olduğunu ifade ederek, olay gecesi başı ağrıdığı için ağrı kesici ilacı damar yolu açarak verdiğini söyledi.

Sabah uyandığında Selen’i yüzü morarmış olarak bulduğunu iddia eden F.A., ameliyat öncesi kullanılan ilacı ise Selen’in enjekte ettiğini söyledi.

Şüpheli olarak ifadesi alınan doktor F.A.. tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Sulh ceza hakimliği F.A. hakkında adli kontrol tedbiri uygulayarak serbest bırakılmasına karar verdi.

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan hayatını kaybeden Selen Bilgin’in hastanedeki son görüntüleri ortaya çıktı. Selen Bilgin’in hastanede bir odaya girdiği görülürken, yaklaşık 20 dakika sonra ise peşinden F.A.’nın odaya girdiği ve bir süre sonra ise F.A.’nın odadan ayrıldığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir